• Poster-21
  • Poster-22
  • Poster-23
  • Poster-27
  • Poster-28
  • Poster-29
  • Poster-30
  • Poster-31
  • Poster-32
  • Poster-33
  • Poster-06
  • Poster-07
  • Poster-08
  • Poster-10

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 

 

 

 


 

 

Partnyorlar

 

Müsabiqə iştirakçılarının nəzərinə!

“Sabahın alimləri” Respublika Müsabiqəsi 15-17 fevral tarixlərində Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının Mərkəsi Elmi Kitabxanasının binasında (“Elmlər Akademiyası” metrosu stansiyasının yaxınlığında)  keçiriləcəkdir. Şagirdlərin qeydiyyatı  fevralın 15-də səhər saat  9:00-da başlanacaqdır.

Əlavədə sizə müsabiqənin proqramını və stendlərin kateqoriyalar üzrə kodlaşdırılmasını göndəririk.

 

“Sabahın alimləri” VI Respublika Müsabiqəsinin Proqramı

(Bakı, 15-17 fevral 2017-ci il)

 15 fevral 2017-cı il

Məkan:

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası

09:00 – 09:30

Şagirdlərin qeydiyyatı

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, I mərtəbə

09:30 – 13:00

Stendlərin quraşdırılması

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, III mərtəbə

13:00 – 14:30

İştirakçılar üçün nahar

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanasının kafesi, I mərtəbə

14:40 – 17:30

Layihələrin Münsiflər Heyəti tərəfindən qiymətləndirilməsi

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, III mərtəbə

 

16 fevral 2017-ci il

Məkan:

AMEA-nın  Mərkəzi Elmi Kitabxanası

09:30 – 9:45

Şagirdlərin qeydiyyatı

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, I mərtəbə

10:00 – 11:00

Açılış mərasimi

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanasıın Konfrans zalı, IV mərtəbə

11:00 – 11:10

İştirakçıların sərgi zalına keçidi

11:10 – 13:00

Sərgi ilə tanışlıq

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, III mərtəbə

13:00 – 14:30

İştirakçılar üçün nahar

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanasının kafesi, I mərtəbə

15:00 – 16:30

Məktəblər və media nümayəndələri üçün  “Açıq qapı” saatları

AMEA-nın Mərkəzi Elmi Kitabxanası, III mərtəbə

16:30 – 19:30

Qaliblər arasından Amerikaya gedəcək şagirdlərin seçilməsi

 

17 fevral 2017-ci il

Məkan:

AMEA-nın əsas binasının “Dairəvi zalı”

12:00 – 13:30

Qaliblərin mükafatlandırılması mərasimi

Aparıcı: Cəsarət Valehov

 

“Sabahın alimləri” VI Respublika müsabiqəsinə

buraxılan şagirdlərin siyahısı 

KOD

Lider şagirdin SAA:

2-ci şagirdin SAA:

Məktəb:

Riyaziyyat

RY001

Əliyev Tofiq Araz oğlu

Abiyeva Nəzrin Vüqar qızı

BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

RY002

Həşimova Aysel Şahlar qızı

Abdullayeva Günel Xaləddin qızı

Mingəçevir şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

RY003

Hüseynov Elçin Tofiq oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

RY004

İsmayılzadə Məryəm Zaur qızı

Həsənzadə Qurban Elçin oğlu

Bakı şəhəri, 7 nömrəli tam orta məktəb

RY005

Kərimli Yaşar Fərhad oğlu

Hüseynov Cahangir Elşən  oğlu

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

RY006

Məmmədova Pərvanə Şahin qızı

Əkbərova Humay Mahir qızı

Sumqayıt şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

RY007

Mürsəlov Orxan Ruslan oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

RY008

Namazova Samirə Elşən qızı

Məmmədov Orxan Arif oğlu

Qax şəhəri, Tofiq İsmayılov adına 5 nömrəli tam orta məktəb

RY009

Osmanlı Rəcəb Rövşən oğlu

Cumaliyeva Şəbnəm Çingiz qızı

Sumqayıt şəhəri, Təfəkkür liseyi, 9 nömrəli orta məktəb

RY010

Şirvanzadə Anar Kənan oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

RY011

Şükürlü Xəqani Altay oğlu

Əliyev Rəşad Əlləz  oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

RY012

Gəncəliyeva Gülsüm Rövşən qızı

Atazadə Dadaş Eltifat oğlu

Sumqayıt şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

Fizika, astronomiya

FA001

Atakişiyev Əbdürəhman Azər oğlu

Bunyatov Adnan Adil oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

FA002

Tanrıverdiyeva Aydan Kamran qızı

İsmayılova Çimnaz Cavanşir qızı

Sumqayıt şəhəri, İstedad Liseyi

FA003

Bayramlı Pərviz Nofəl oğlu

Müxtəsənov Tofiq Rəxşən oğlu

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

FA004

Bədəlov Nəsib Asim oğlu

Həşimov Fəqan Xəqani oğlu

Mingəçevir İstək Liseyi

FA005

Əbdülhəsənli Tunar Yalçın oğlu

Əliyev Murad Arzuman oğlu

Bakı şəhəri, 220 nömrəli tam orta məktəb

FA006

Əfəndi Teymur Simran oğlu

Əliyev Elvin Ağakişi oğlu

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

FA007

Əliyev Nihad Nadir oğlu

Əliyev Vahid Nadir oğlu

Bakı Avropa Liseyi

FA008

Həsənova Nəzrin Orxan qızı

Rzayev Həsən Atəş oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

FA009

Hüseynov Hüseyn Elsevər oğlu

 

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

FA010

Hüseynov Elvin Mehman oğlu

 

Bakı şəhəri, S. C. Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimnaziyası

FA011

İslamova Zərnigar Ceyhun qızı

Babayev Cavid Telman oğlu

Sumqayıt şəhəri, İstedad Liseyi

FA012

Eyyub Ismayıl Elçin oğlu

Taba-Tabai Nəzrin Səidağa qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

FA013

Qasımova Kamilla Ruslan qızı

 

Bakı şəhəri, 132-134 Təhsil Kompleksi

FA014

Qriqoryeva Yelizaveta İlya qızı

Musayeva Ləman Namiq qızı

Bakı şəhəri, 132-134 Təhsil Kompleksi

FA015

Nağıyev Calal Fuad oğlu

Mustafazadə Aişə Əfrəsim qızı

Bakı şəhəri, 23 nömrəli tam orta məktəb

FA016

Orucov Şirvani Samir oğlu

Əlipaşayeva Ləman Mənsur qızı

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

FA017

Salahov Fərid Təbriz oğlu

Məmmədli Süsən Eldəniz qızı

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

Kimya

KY001

Ağayeva Nərmin Vidadi qızı

Axundov Rişad Eldəniz oğlu

Sumqayıt şəhəri, 11 nömrəli tam orta məktəb

KY002

Allahverdiyeva Aydan Namik qızı

Ələkbərzadə Toğrul Anar oğlu

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KY003

Babanlı Vəfa İlham qızı

 

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KY004

Dibirova Fərəh Səfa qızı

 

Balakən şəhəri, Nizami adına 1 nömrəli tam orta məktəb

KY005

Əliyev Cəlal Əbülfəz oğlu

 

Şirvan şəhəri, 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi istedadlı şagirdlər liseyi

KY006

Əliyev Kamran Rasim oğlu

Zeynalov Elvin Bəxtiyar oğlu

Bakı şəhəri, 3 nömrəli tam orta məktəb

KY007

Əliyev Sahib Rövşən oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, 35 nömrəli tam orta məktəb

KY008

Əlizadə Arzu İskəndər qızı

 

Bakı şəhəri, 265 nömrəli tam orta məktəb

KY009

Fərəczadə Fərəc Vuqar oğlu

İbrahimova Fidan Qasım qızı

1.Bakı şəhəri, “BSB” Tam Orta İnnovasiyalar Məktəbi 2. Bakı Avropa Liseyi

KY010

Həsənova Fidan Elşad qızı

 

Bakı şəhəri, 60 nömrəli tam orta məktəb

KY011

Hüseynova İnci Akif qızı

 

Bakı şəhəri, Məktəb, lisey kompleksi

KY012

Xəlilova Aygün Araz qızı

Məmmədova Məleykə Mustafa qızı

Bakı şəhəri, 265 nömrəli tam orta məktəb

KY013

Qəhrəmanzadə Orduxan Taleh oğlu

Mehdiyev İsmayıl Maarif oğlu

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KY014

Məmmədli Ləman Rufan qızı

Məmmədli İpək Füzuli qızı

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

KY015

Məmmədov Elşad İbrahim oğlu

 

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KY016

Məmmədov Xəyyam İsa oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

KY017

Məmmədova Mehriban Samir qızı

Ağayeva Fəridə Araz qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi və Bakı Avropa liseyi

KY018

Muxtarova Gülər Kənan qızı

 

Bakı şəhəri, 245 nömrəli tam orta məktəb

KY019

Nəzərli Murad Şahalı oğlu

Abdullayeva Azərin Mürsəl qızı

Bakı şəhəri, 117 nömrəli tam orta məktəb

KY020

Səfərli Şahmar İlqar oğlu

Cəbrayılova Şəhla Ürfət qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KY021

Şükürlü Nigar Vügar qızı

Tağıyev Ramiz Bəhram oğlu

Bakı şəhəri, 23 nömrəli tam orta məktəb

Biologiya

BL001

Allahverdizadə Səbinə Fuad qızı

Əhmədova Fəridə Müşfiq qızı

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

BL002

Cabbarov Ülvi Abdulla oğlu

 

Bakı şəhəri, Avropa-Azərbaycan məktəbi

BL003

Əsgərli Nəzrin Kamal qızı

Xiyalova Fəxriyyə Tahir qızı

Bakı şəhəri, 60 nömrəli tam orta məktəb

BL004

Xəlilbəyli Nuray Elsevər qızı

Huseynzadə Araz Əziz oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

BL005

Xəlilov Qorxmaz Fəxri oğlu

Mahmudova Fidan Mahmud qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

BL006

Qurbanova Aytən Elvin qızı

Həşimova Arzu İlqar qızı

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

BL007

Mansurzadə Bəhmən Mirzə oğlu

Kərimli Kərim Yaşar oğlu

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

BL008

Məmmədova Nəzrin Vüqar qızı

Ismayıllı Aysel Asif qızı

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

BL009

Muradova Ramilə Ramin qızı

 

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

BL010

Nəsibov Səfər Vüqar oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, Təfəkkür liseyi

BL011

Nurullayeva Alimə Fikrət qızı

 

Bakı şəhəri, 160 nömrəli tam orta məktəb

BL012

Omarov Almaz Sərxan oğlu

Hüseynova Aygün Asif qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

BL013

Sadıxova Zeynəb Zülfi qızı

 

Bakı şəhəri, 162 nömrəli tam orta məktəb

BL014

Zeynallı Əli Nəsir oğlu

Cəfərov Teymur Azər oğlu

Bakı şəhəri, 43 nömrəli Məktəb-Lisey Kompleksi

Tibb və sağlamlıq

TS001

Abdullayeva Mədinə İlham qızı

Həsənli Turqut Müşfiq oğlu

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

TS002

Dünyamalıyev İsa Samir oğlu

Tuayeva Emiliya Ruslan qızı

Bakı şəhəri, 160 nömrəli tam orta məktəb

TS003

Əliyeva Nəzrin Mirzə qızı

 

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

TS004

Əliyeva Nəsibə Araz qızı

Camallı Zəhra Ağaqardaş qızı

Bakı şəhəri, Gənclik İstək Liseyi

TS005

Heydərli Aydan Mürsəl qızı

 

Bakı şəhəri, 238 nömrəli tam orta məktəb

TS006

Həsənli Fuad Elşad oğlu

 

Bakı şəhəri, 204 nömrəli tam orta məktəb

TS007

Məlikzadə Mahirə Soltanhəmid qızı

 

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

TS008

Sadiq Fidan Vüqar qızı

Nağıyev Rüstəm Anar oğlu

Bakı şəhəri, 132-134 Təhsil Kompleksi

TS009

Şamilli Şəbnəm Rüfət qızı

 

Şəki şəhəri, 6 nömrəli tam orta məktəb

TS010

Zeynalov Vüsal  Mübariz oğlu

Xəlilov Orxan Vüqar oğlu

Bakı şəhəri, 177 nömrəli tam orta məktəb

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

EK001

Abasov Rəhim Vüqar oğlu

 

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

EK002

Allahverdi Zəhra Namiq qızı

 

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

EK003

Aslanlı Qalib Polad oğlu

Rüstəmli Nihad Eldəniz oğlu

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

EK004

Bayramova Fidan Etibar qızı

 

Bakı şəhəri, 32 nömrəli tam orta məktəb

EK005

Əhmədli Çərkəz Kənan oğlu

Bağırov Emin Müslüm oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

EK006

Əliyeva Aysel Salman qızı

Süleymanlı Saday Şahsuvar oğlu

Bakı şəhəri, 218 nömrəli tam orta məktəb

EK007

Fərəcova Fəridə Anar qızı

Baloğlanova Aygün Elşən qızı

Bakı şəhəri, 246 nömrəli məktəb-lisey

EK008

Hacıyev Məhəmməd Tofiq oğlu

 

Bakı şəhəri, 238 nömrəli tam orta məktəb

EK009

Həsənova Fidan Heydər qızı

 

Sumqayıt şəhəri, İstedad Liseyi

EK010

Kərim İsmayıl Orxan oğlu

Əsədova Əzizə Ayxan qızı

Bakı Avropa Liseyi

EK011

Qardaşov Afər Anar oğlu

Əliyev Kamil Əşrəf oğlu

Balakən şəhəri, Nizami adına 1 nömrəli tam orta məktəb

EK012

Qəfərova Aynur Zahid qızı

Alıyeva Sevda Vaqif qızı

Bakı şəhəri, 265 nömrəli tam orta məktəb

EK013

Quliyev Cavid Elçin oglu

Dadaşlı Nəzrin Azər qızı

Bakı İstedadlar Təhsil Kompleksi

EK014

Quliyev İnqilab Asəf oğlu

Məmmədov Cəfər Arif oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

EK015

Soltanov Fuad İlqar oğlu

Nəbiyeva Günel Valeh qızı

Bakı Avropa Liseyi

EK016

Süleymanova Milana Məhəməli qızı

Saramanova Emiliya Vidadi qızı

Balakən rayon Üzeyir Hacıbəyov adına tam orta məktəb

EK017

Vəlizadə Fatimə Şaiq qızı

Quliyeva Surə Salman qızı

Şirvan şəhəri, 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi istedadlı şagirdlər liseyi

Mühəndislik

MH001

Abbasova Aygün Elburus qızı

Əsədov Elxan Ramis oğlu

Mingəçevir şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

MH002

Abbaszadə Nurlan Vüqar oğlu

 

Ucar şəhəri, 4 nömrəli tam orta məktəb

MH003

Adıgözəlli Zamin Amil oğlu

Musaxanlı Qoşqar Əli oğlu

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

MH004

Bünyadzadə Leyli Azər qızı

 

Bakı Slavyan Universitetinin nəzdində Məktəb–Lisey Kompleksi

MH005

Cavadzadə Aysel Aslan qızı

 

Sumqayıt şəhəri, İstedad Liseyi

MH006

Cəfərov Bəhram Bəhruz oğlu

 

Bakı şəhəri, 53 nömrəli tam orta məktəb

MH007

İbrahimov İbrahim Seyfullah oğlu

 

Balakən rayon Qullar  2 nömrəli tam orta məktəb

MH008

İsmayılov Əhməd Nofəl oğlu

Binnətov Vəlyəddin Qiyas oğlu

Mingəçevir İstək Liseyi

MH009

Kalyayev Timur Canbulatoviç

Səlimov Həmid Savalanoviç

Bakı Avropa Liseyi

MH010

Qəhrəmanov Hüseyn Mübariz oğlu

Xankişizadə Şaiq İlqar oğlu

Bakı şəhəri, Xəzər Universitetinin Dünya məktəbi

MH011

Qavami Miranə Elçin qızı

Abasova Şəms Daşqın qızı

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

MH012

Məmmədov Novruz Ramin oğlu

 

Bakı şəhəri, 280 nömrəlı tam orta məktəb

MH013

Məmmədova Pəri Mübariz qızı

 

Bakı Slavyan Universitetinin nəzdində Məktəb–Lisey Kompleksi

MH014

Məmmədova Sona Namiq qızı

Əhmədova Nigar Mübariz qızı

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

MH015

Muradlı Qüdrət Pənah oğlu

Əlizadə Zakir Azər oğlu

Şirvan şəhəri, İstək Liseyi

MH016

Piriyev Nurlan Vasif oğlu

Qədimov Elman Sakit oğlu

Gəncə İstək Liseyi

MH017

Rəhimli Rəhim Ceyhun oğlu

 

Bakı şəhəri, Avropa-Azərbaycan Məktəbi

MH018

Səfərli Vüsalə Tahir qızı

Ağabəyli Zeynəb Sahib qızı

Sumqayıt şəhəri, Texniki və Təbiət Elmlər Liseyi

MH019

Tağızadə Nilufər Ülfət qızı

İsgəndərova Aidə Alik qızı

Sumqayıt şəhəri, Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

MH020

Tağızadə Yalçın Zakir oğlu

Məmmədova Çinarə Natiq qızı

Qax şəhəri, Tofiq İsmayılov adına 5 nömrəli tam orta məktəb

Kompüter elmləri

KE001

Alışev Elgün Rafiq oğlu

 

Bakı şəhəri, 299 nömrəli məktəb-lisey

KE002

Babayev Fərid Həsən oğlu

Adilov Toğrul Ağaverdi oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

KE003

Bullayeva Şəhla Əhməd qızı

Ağcayeva Günel Eldar qızı

Balakən rayon  Humanitar və Texniki Təmayüllü lisey

KE004

Cəbrayılov İmran Ürfət oğlu

Şirinova Aydan Rövşən qızı

Bakı şəhəri, BDU nəzdində “Gənc İstedadlar” Liseyi

KE005

Eynullabəyli Yusif Hakim oğlu

 

Bakı şəhəri, 45 nömrəli tam orta məktəb

KE006

Əhmədzadə Ayxan İlkin oğlu

Məmmədov Cəlal Cavid oğlu

Bakı şəhəri, Ak. Zərifə Əliyeva adına lisey

KE007

Əlili Orxan Əli oğlu

Məmmədov Məhəmməd Elman oğlu

Lənkəran İstək Liseyi

KE008

Hacı-zadə Cavid Tərlan oğlu

 

Bakı şəhəri, Xəzər Universitetinin Dünya məktəbi

KE009

Qasımov Kamran Rövşən oğlu

 

Gəncə İstək Liseyi

KE010

Məlikova Məhəbbət Çingiz qızı

 

Şəki rayon Orta Zəyzid kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

KE011

Mustafayeva Aysel Məhəmməd qızı

 

Mingəcevir şəhəri, 3 nömrəli tam orta məktəb

KE012

Nağızadə Elşən Elnur oğlu

 

Bakı şəhəri, 291 nömrəli Ekologiya liseyi

KE013

Səddatimov Rəfail Şahin oğlu

 

Bakı şəhəri, 27 nömrəli tam orta məktəb

KE014

Yusifov Mirəşrəf Kamal oğlu

 

Bakı şəhəri, Oxbridge Academy (ADA Partner school)

Axtarış

MÜƏLLİMLƏRİN QEYDİYYATI

ŞAGİRDİN QEYDİYYATI

  • SA-acilish01
  • SA-acilish02
  • SA-acilish03
  • SA-acilish04
  • SA-acilish05
  • SA-acilish06
  • SA-acilish07
  • SA-acilish08
  • SA-acilish09
  • SA-acilish10
  • SA-acilish11
  • SA-acilish12
  • SA-acilish13
  • SA-acilish14
  • SA-acilish15
  • SA-acilish16
  • SA-Baglanish17
  • SA-Baglanish18
  • SA-Baglanish19
  • SA-Baglanish20
  • SA-Baglanish21
  • SA-Baglanish22
  • SA-Baglanish23
  • SA-Baglanish24
  • SA-Baglanish25
  • SA-Baglanish26
  • SA-Baglanish27
  • SA-Baglanish28
  • SA-Baglanish29
  • SA-Baglanish30
  • SA-Baglanish31
  • SA-Baglanish32
  • SA-Baglanish33
  • SA-Baglanish34

Bizimlə əlaqə


Ünvan: 
AZ 1148, Bakı, Əhməd Cəmil kucesi 41A;
 

Tel.: (+994) 12 538 31 51
 

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi